En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankalar, kredili ürünlerin sunulması esnasında bireylerden bazı şartları sağlamalarını talep etmektedirler. Her bankanın tahsis anlayışının farklı olması, bireyleri kredi konusunda ciddi anlamda zorlayabilmekte. Kredi kullanmak isteyen kişilerin ilk olarak kolay kredi veren bankalara yönelmesi de bundan kaynaklanıyor. Diğer bankalara nazaran daha kolay kredi veren bankalar, bazı riskleri göz önüne alarak tüketicilerin kredi taleplerini en hızlı şekilde karşılamakta. Bu minvalde akla ilk gelen soru kolay kredi veren bankaların hangileri olduğu. Sizlere en kolay kredi veren bankalar hakkında işe yarayacak bir takım ipuçları sunacak, hangi bankalardan kolayca kredi alabileceğinizi öğrenmenizi sağlayacağız.

Tüketicilerin kolay kredi alımlarında merak ettikleri ilk soru en kolay kredi veren bankalar hangileri? şeklinde beliriyor. Piyasada yapılan araştırmalara ve denemelere bakılırsa en kolay kredi veren bankanın Aktif Bank olduğu görülebilir. Zira kredilerde en önemli etken olan kredi notu, Aktif Bank tarafından zaman zaman görmezden gelinebilmekte. Eğer kredi talebiniz 30.000 TL’yi aşmıyorsa ve kredi notunuz yeterli olmadığından başka bankalardan kredi çekemiyorsanız Aktif Bank kredi hizmeti olan nkolaykredi.com

adresini ziyaret etmenizi tavsiye edebiliriz. Kredi notu 1000’in altında olan bireyeler dâhi nkolaykredi.com hizmetinden yararlanabiliyor. PassoLig kartı ile entegre olarak kullanılabilen bu hizmet sayesinde kredinizi rahatça çekebiliyorsunuz. Adınıza tanımlanan PassoLig kredi kartına yapılan yükleme sayesinde ATM’lerden kredi miktarını rahatça çekebiliyorsunuz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri

CEPTETEB Kefilsiz Şartsız Kredi

Kolay kredi dendiğinde akla gelen bir diğer hizmette CEPTETEB kredi servisi. TEB tarafından tasarlanan CEPTETEB uygulaması, zorlanmadan kredi çekebileceğiniz bir platforma dönüşmüş durumda. Tıpkı Aktif Bank kredi hizmetinde olduğu gibi banka şubesine gitmeden kredi kullanabileceğiniz bu uygulamada farklı kredi oranları üzerinden ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. CEPTETEB üzerinden yapacağınız kredi başvuruları maksimum 30.000 TL için uygun görülmekte. Daha yüksek tutarlı taleplerinizde TEB şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

ENPARA İhtiyaç Kredisi

Yukarıda vermiş olduğumuz 2 örnekte bankaların sanal platformlarından söz etmiş olduk. Bu platformlardan biri olan ve son dönemde tüketiciler tarafından büyük ilgiyle takip edilen Enpara da kolay kredi seçenekleri arasında gösterilebilir. QNB Finansbank’ın sanal kredi hizmeti olarak hayata geçirilen Enpara, birçok tüketicinin kredi tercihinde ilk sırada yer almakta. Bankaya gitmeden, gelir belgesi kullanmadan kolayca kredi çekmek istiyorsanız QNB Finansbank iştiraki olan Enpara.com servisini kullanmanızı öneririz.

AKBANK Belgesiz İmzasız Direkt Kredi

Akbank, son yıllarda tüketicilere sağladığı kolay kredi hizmetleriyle ön plana çıkan bir diğer banka. Yukarıdaki örneklerde olduğu gibi kendi uygulaması üzerinden kredi çekeceklere bir takım kolaylıklar sunan Akbank, kredi taleplerine Akbank Direkt uygulaması üzerinden yanıt veriyor. Akbank Direkt kullanıcıları, 30.000 TL’ye kadar olan taleplerini bu uygulama üzerinden bankaya kolayca iletebiliyor. Siz de Akbank Direkt uygulamasına üye olarak kredinizi kullanabilir, size özel tanımlanan limiti ihtiyaç halinde anında çekebilirsiniz.

İNG BANK İhtiyaç Kredisi (Evraksız, Koşulsuz)

Piyasadaki kredi seçeneklerine göz attığımızda Garanti Bankası ve ING Bank seçeneklerinin de ön plana çıktığını görüyoruz. Diğer bankalara nazaran daha kolay kredi veren bu bankalar, tüketicilerin ihtiyaç halinde en çok başvurduğu kanallar olarak dikkat çekiyor. Özellikle ING Bank’ın uygun faiz oranları ile bir adım öne çıktığını söyleyebiliriz. Kolay ve uygun kredi çekmek için ING Bank’ı tercih edebilir, size tahsis edilen limitinizi 7/24 kolayca kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi (Sadece Kendi Müşterisi)

QNB Finansbank kullananlara müjde! QNB kullanan kişiler evraksız koşulsuz kredi vermektedir. QNB finansbank diğer bankalara göre faiz oranları düşük ve tam bir müşteri dostudur. Kredi çekmek istediğiniz miktarı 24 saat içinde kullanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken en yakın QNB finansbank şübesine gidip ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanızdır. İstediğiniz miktarı belirtikten sonra kullanabileceksiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2019

Kolay kredi veren bankalar, özellikle kendileri ile çalışma halinde olan tüketicilerin taleplerini daha hızlı şekilde yanıtlıyor. Örneğin; maaş aldığınız bankadan kredi çekmeniz, diğer bankalardan kredi çekmenize göre daha kolay olacaktır. Hangi bankadan maaş alıyorsanız kredi talebinizi ilk olarak o bankaya iletmenizi tavsiye ederiz.

Hemen aşağıda sizde şubeye gitmeden kredi veren bankalar inceleyebilirsiniz. Bu aşağıdaki liste diğer bankalara göre daha olumlu bakabilecek bankalardır. Sizde hemen evraksız, kefilsiz kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Evraksız Kefilsiz

Değerlendirilir kefilsiz
Evraksız kefilsiz
Evraksız kefilsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir