En Uygun Az Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En Uygun İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanım oranı, Ocak 2019’da bir önceki yıla nazaran ciddi bir düşüş gösterdi. Bunun en önemli sebebi bir önceki yıldan beri sürekli artan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıydı. Ne var ki Ocak ayının ardından ihtiyaç kredisi faiz oranlarının düşüş göstermesiyle beraber bu kredilerin kullanım oranı da ciddi oranda arttı. Bireyler, en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar aracılığıyla borçlarını kapatma, kredilerini yapılandırma ve ihtiyaçlarını yeterli ölçüde karşılama şansı elde etti. Bugünkü yazımızda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan, bu bankaların müşterilerinden talep ettikleri belgelerden ve şartlardan söz etmeye çalışacağız.

En Uygun Az Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka hangisi sorusuna birden fazla yanıt sunmamız mümkün. Özellikle son birkaç gün içerisinde ihtiyaç kredisi faiz oranlarının önemli ölçüde düştüğünü görüyoruz. Vakıfbank, en uygun ihtiyaç kredisi veren banka hangisi sorusuna verebileceğimiz ilk cevap olarak dikkat çekiyor. Kredi faiz oranını tüm vadelerde %1.69’a indiren Vakıfbank, bu alanda önemli bir atılıma imza atmış durumda. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen birçok kişi, soluğu en yakın Vakıfbank şubesinde alıyor.

ICBC Bank, en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerinden bir diğeri olarak göze çarpmakta. Vakıfbank’a yakın bir oranda ihtiyaç kredisi veren ICBC Bank, kredi taleplerini %1.74 faiz oranıyla karşılamakta. Kredinizi ICBC Bank’tan almanız durumunda tüm vadeler için %1.74 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, her dönem olduğu gibi bu dönem de tüketicinin dostu olan bankalardan biri konumunda. Kredi kartı kapatma kredileriyle yoğun bir kredi kullanım oranına sahip olan Ziraat Bankası, standart ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da bir hayli düşürdü. Tüketiciler, kredi kartı kapatma dışındaki ihtiyaçlarını %1.75 faiz oranıyla Ziraat Bankası’ndan kullanma şansı elde ediyor. Siz de düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın avantajlı kredi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

En Uygun Kredi Veren Banka Listesi

İhtiyaç kredilerinde her zaman en uygun seçeneklerden biri olan ING Bank, şu sıralar saymış olduğumuz bankaların gerisinde kalmış durumda. %1.79 faiz oranıyla listenin ilk sıralarını zorlayan ING Bank, birçok kişinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yakın dönemde ING Bank’ın kredi faiz oranını biraz daha düşürmesi ve yeniden liste başı olması beklenmekte. Yukarıda saymış olduğumuz bankalar dışındaki bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarını aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz. Aşağıdaki listemiz 30.000 Tl 32 gün mevduat faiz oranlarıdır. Bu oran gün ve alacağınız ihtiyaç kredisi miktarı yükselirse değişiklik gösterebilmektedir. Hemen aşağıda tüm bankaların verdiği oran ve başvuru linkleri aşağıda bulunmaktadır.

Banka Adı Yıllık faiz oranı Net geliri Toplam kazanç BAŞVURU

% 24,00 541,24 ₺ 30.541 ₺ Başvur..
% 23,50 530,06 ₺ 30.530 ₺ Başvur..
% 23,50
530,06 ₺
30.530 ₺ Başvur..
% 21,00 469,48 ₺ 30.469 ₺ Başvur..
% 21,00 469,48 ₺ 30.469 ₺ Başvur..
% 20,75 463,89 ₺ 30.464 ₺ Başvur..
% 20,00 447,12 ₺ 30.447 ₺ Başvur..
% 20,00 447,12 ₺ 30.447 ₺ Başvur..
% 19,50 435,95 ₺ 30.436 ₺ Başvur..
% 18,50 413,59 ₺ 30.414 ₺ Başvur..
% 17,25 387,88 ₺ 30.388 ₺ Başvur..
% 17,00 380,05 ₺ 30.380 ₺ Başvur..
% 17,00
380,05 ₺
30.380 ₺ Başvur..
% 15,45 345,40 ₺ 30.345 ₺ Başvur..

 

Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Kredi notu düşük olanlara müjde! kredi notunuz düşük olduğu halde kredi veren bankaları sizlere detaylı olarak araştırıp bu makalemizde paylaşıyoruz. Hemen sizlere kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2019 en güncel listeyi sizlere paylaşalım.

Fibabanka Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Kredi notu düşük olanlar fibabanka yardımınıza yetişiyor. Fibabanka sizlere ihtiyaç kredisi vermek için en uygun faiz oranlarıyla yardımcı olmaktadırlar. Eğer kredi notu puanınız düşük ise en yakın fibabanka şubesine giderek en uygun faiz oranıyla fibabankadan kredi alabileceksiniz. Fibabanka’dan düşük kredi notuna ihtiyaç kredisi alabilmeniz için bazı koşulları sağlamanız gerekmektedir. Öncelikle başvuru yapmak istiyorsanız yanınızda bir kefil olması gerekmektedir. Bu şartı sağladığınız takdirde fibabanka’dan ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

Garanti Düşük Kredi Notuna 60 Ay Vadeli 25.000 TL Kredi

Garanti bankası 60 Ay Vadeli 25.000 TL kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir. Eğer kredi notunuz düşük ise en yakın garanti şubesine gidebilir garanti düşük faizli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmelisiniz. Şubeye gidip başvuru yaparken yanınızda bir kefil olması gerekmektedir. Bu ihtiyaç kredisine yeterli görüldüğünüz takdirde size verilecektir.

Denizbank Kredi Notu Düşük Olanlara 60 Ay Vadeli Kredi

Diğer bankaların olduğu gibi düşük kredi notuna kredi veren bankaların arasında yer almaktadır. Denizbank size verecek olan ihtiyaç kredisi 60 ay vadeli olmaktadır. Faiz oranı ise şubeye giderken başvuru yapacağınız zaman en güncel oranı öğrenebilirsiniz. Kredi notu düşük olanlar için tercih edilebilecek bir banka diyebiliriz.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşük Olanlara 20 Bin TL Kredi

Ziraat bankası kredi notu düşük olanlara 20 bin tl bir az faizli kredi vermektedir. Eğer bu krediden faydalanmak istiyorsanız size en yakın olan ziraat bankası şubesine giderek kolayca başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Ziraat bankası düşük olanlara kredi başvurusunu internet şubesi üzerinden yapamazsınız. Sizden bir takım evraklar ve belgeler istenip, yanınızda bir kefil olması gerekir.

En Uygun Kredi Kartı Kapatma Kredisi

Kredi kapatma kredisi veren kamu bankaları, şu sıralar yoğun talebe maruz kalmış durumda. Kredi kapatma kredisi faiz oranlarının diğer kredilere nazaran düşük olması ve ülkemizde çok sayıda kart borçlusunun bulunması, bu kredilere olan ilgiyi ciddi oranda arttırmakta. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası, kredi kartı kapatma kredilerinin faiz oranını %1.10 olarak belirlemiş durumda. Kısa vadeli kredi alımlarında daha düşük oran üzerinden işlem yapılması da mümkün. Yukarıdaki listede yer alan ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında kredi kartı kapatma kredisi faiz oranlarının ne kadar uygun olduğu görülüyor. Bu kredilerin yalnızca kredi kartlarının kapatılmasında kullanılması ise bir tür dezavantaj olarak görülebilir.

Kredi kartı kapatma kredisi başvurusunda bulunmak için 3 kamu bankasından birine giderek talepte bulunmanız gerekiyor. Talebinizin olumlu bulunması durumunda kredi kartlarına ait bilgilerin bankaya iletilmesi gerekmekte. Bu kartların borcunun ödenmesi sonrasında kapatılması da şart. Dilerseniz krediyi kullanacağınız bankadan kredi kartı alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir