İcralık Olana Kredi Veren Bankalar (Anında Kredi)

İcralık olana kredi veren bankalar, sicili bozuk olana kredi veren bankalar, İcralık olan kredi çekebilir mi gibi sorularınıza yanıt vereceğiz. Bankalar icralık olanlara genellikle kredi vermekten çekinmektedir. Geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntılar yüzünden icralık olanlara kredi çekmek ve icralık olanlara kredi veren bankaları sizler için araştırdık. Bu bankalar geçmişte icra takibine girenlere kredi vermektedir. Bu krediden faydalanmak için bir takım koşullar ve şartlar bulunmaktadır. Eğer bu şartları sağlarsanız sizde rahatlıkla kredi alabileceksiniz. Hemen sizlere hangi bankalar icralık olanlara ne kadar kredi verdiklerini öğrenelim.

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar

Sizlere aşağıda hemen icralık olana kredi veren bankaları detaylı olarak açıklayacağız ve nasıl kredi alacağınızı öğrenebileceksiniz. İcralık olduğunuz zaman bankalardan kredi almanız hayli zorlaşacaktır. Bu yüzden sizlerden bir takım belgeler, evraklar ve kefil istenebilir.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Borç Kapatma Kredisi

Eğer sizde ziraat bankası borç kapatma kredisi faydalanmak istiyorsanız bir takım şartları ve koşulları sağlamak zorundasınız. Mevcut borcunuzu kapatabilir aynı zamanda kredi kartlarınızda kapanacaktır. Ziraat bankası icralık olanlara kredi kampanyasından faydalanmak için bir takım belgeler ve evraklar aynı zamanda kefil getirmeniz gerekmektedir. Bu evrakları sağladığınız zaman eğer başvuruda bulunmak istiyorsanız en yakın ziraat şubesini ziyaret ederek kolayca başvuruda bulunabileceksiniz. Eğer uygun görülürseniz aynı gün içinde sizlere bilgilendirme mesajı sms olarak gönderilecektir.

Akbank İcralık Olana Kredi (Borç Kapatma Kredisi)

Akbank sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. Eğer sizde geçmişte icralık olduysanız ve mevcut borcunuzu kapatmak istiyorsanız akbank borç kapatma kredisi ile sizde hemen faize girmiş borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Akbank borç kapatma kredisi verdikten sonra sizlere aylık olarak taksitlendirecek’tir. Sizde hiç zorlanmadan kolaylıkla kredi alabilir ve size özel avantaj veya kampanyaları inceleyebilirsiniz. Eğer akbank borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın şubeye giderek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Eğer uygun görülürseniz aynı gün içinde sizlere bilgilendirme mesajı sms olarak gönderilecektir.

İcralık Olana Bankalar Kredi Verir mi?

İcralık olan kişiler en çok merak ettiği sorulardan bir tanesidir. İcralık olana bazı bankalar belli şartlar altında kredi vermektedir. Eğer borcunuz var ise borç kapatma kredisi alarak sizde mevcut olan borcunuzu kapatabilirsiniz. Eğer borcunuz bir bankaya ise kredi yapılandırması ile mevcut olan bankadan kredi alabilir. Borçlu olduğunuzu ödeyebilir, kredi çektiğiniz miktarı’da aylık olarak taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Kredi yapılandırması kabul edilmesi için biraz zaman alacaktır. Eğer sizi uygun görürlerse sms veya müşteri hizmetleri sizleri arayarak bilgi vereceklerdir.

İcralık Olanlara Kredi Kampanyası 2019

İcralık olanlara kredi veren bankalar; ziraat bankası, akbank bu bankalar icralık olanlara borç kapatma kredisi vermektedir. Diğer bankalarda’da beklentiler vardır. Bu banlar, HalkBank, İNG Bank, Vakıfbank gibi bankalarda olumlu bakmaktadırlar. Sizde bu bankalar sayesinde borcunuzu rahatlıkla kapatabilir borç batağından çıkabilirsiniz. Bu bankalardan alacağınız en uygun faiz oranı ile krediyi aylık taksitli olarak alabileceksiniz.

Avukatlık Olana Kredi Veren Bankalar

Avukatlık olanlar kredi veren bankalar hayli zordur. Genelde böyle sicili bozuk olanlara kredi vermek istemezler. Bunun nedeni ise bankalar parasını güvendiği, geçmişte herhangi bir icralık veya avukatlık olana değilde kredi notu iyi durumda olan kişilere kredi vermektedir. Yeni çıkmış olan yasa ile sizde kara listeden çıkarak 6 ay içinde kredi çekebileceksiniz. Kara listeden çıktığınız an sizde anında kredi alabileceksiniz. Aynı zamanda diğer bankalardan’da kredi başvurusu yapabileceksiniz. Sizde artık kredi notunuzu yükseltmeye bakın çünkü bankaların baktığı tek şey kredi notudur. Eğer sizde ücretsiz kredi notu öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Sizlere detaylı olarak nasıl yapacağınızı resimli olarak anlatmış bulunmaktayız.Yukarıda gördüğünüz gibi sizlere icralık olanlara kredi veren bankaları değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık. Hemen sizde makalemizi inceleyerek rahatlıkla kredi veren bankaları öğrenebilirsiniz.

Borç almak istiyorsanız hemen sizde KREDİ MİKTARINI, ADINIZI, YAŞADIĞINIZ ŞEHRİ, TELEFON NUMARASI yorum paneline yazarak borç vermek isteyenler hemen sizlere ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir