0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar (5 Banka)

Merhabalar, bugün sizlere tüm bankaların 0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar işlemini nasıl yapacağınızı ve tüm bankaların konut kredisi faiz oranlarını sizlere paylaşmaya çalışacağız. Bu bankalar, ziraat bankası, vakıfbank, halkbank, akbank, ing bank, iş bankası gibi sizlere en düşük 0.98 konut kredisi faizi vermektedir. Bildiğiniz üzere her yıl konut kredisi faiz oranları değişmektedir. Günümüzde ise yüksek enflasyon ve yüksek faiz oranlarıyla sizler için karşılaştırıp en uygun şekilde konut kredisini hesaplayabilirsiniz.

0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar

Ev sahibi olmak isteyenler en düşük konut kredisi faizi aramaya başlamaktadır. Günümüzde yüksek döviz kuru ve enflasyon nedeni ile bu oranı bulmak biraz zorlanmaya neden olabilir. Son zamanlarda bu bankaların başlattığı kampanya ile konut sahibi olmak isteyenler için detaylı bir şekilde en düşük konut kredisi faizi araştırdık. Bu kampanyayı veren toplamda 5 banka ev sahibi olmak isteyenler için 0.98 Konut Kredisi vermektedir. Hemen sizlere aşağıda en ucuz konut kredisi veren bankaları aşağıda sizler için sıralayacağız.

Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat bankası konut kredisi ile sizde bir ev sahibi olabilirsiniz. Ziraat bankası paylaştığı kampanyalar ile yeni bir güncelleme yapmıştır. Sizlere ziraat bankası 0.98 faiz 120 ay vadeli konut kredisi hesapladık. Sizde hemen aşağıda kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Ziraat bankası yaptığı bu kampanya ile diğer bankalarda hemen konut kredisini 0.98 faiz oranını indirdi. Sizlere bu bankaları araştırıp ve hesaplayarak en uygun olan bankayı seçebileceksiniz. Eğer sizde ziraat bankası 0.98 faiz oranı ile 1.000.000 TL ye kadar konut kredisi alabileceksiniz.

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Hesaplama

Konut sahibi olmak isteyenler artık rahat bir nefes alabilir. Bankaların başlattığı konut kredisi projesi ve kampanyası ile sizde rahat bir şekilde konut sahibi olabileceksiniz. Bildiğiniz üzere bankalar 0.98 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Sizde Vakıfbank 0.98 konut kredisi ile rahatlıkla en uygun koşullar ile ev sahibi olabileceksiniz. Şimdi sizlere aşağıda Vakıfbank 0.98 faiz oranı 120 ay vadeli konut kredisi paylaşacağız. Sizler için karşılaştırdık. Eğer sizde vakıfbank’dan  1.000.000 TL ye kadar konut kredisi alabileceksiniz.

Halkbank 0.98 Konut Kredisi Hesaplama

Halkbank konut kredisi faiz oranını 0.98 oranına indirmiş durumdadır. Bu kampanyayı diğer bankalarda hemen uyguladı. 10 yıl vadeye ve 500 bin TL’ye kadar olan konut kredilerinde faiz oranını aylık yüzde 0,98 olarak belirlemek şartıyla alabileceksiniz. Bu sayede hayalinizdeki evi kolaylıkla alabilirsiniz. Eğer halkbank konut kredisi almak istiyorsanız en yakın halbank şubesine gitmeniz gerekir.

Akbank 0.98 Konut Kredisi Hesaplama

Sizde eğer akbank’dan 0.98 oranından en uygun konut kredisi almak istiyorsanız sizlere en uygun koşullarda 1.000.000 TL’ye kadar 0.98 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Sizde her ay kira öder gibi konut kredisi sahip olabilirsiniz. Eğer sizde akbank’dan 0.98 faiz oranı ile konut kredisi almak istiyorsanız hemen en yakın akbank şubesi veya İnternet şubesi üzerinden hesaplayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

İNG Bank 0.98 Konut Kredisi Hesaplama

İNG Bank ile sizde artık rahat bir şekilde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi sahibi olabilirsiniz. En uygun koşullar ve faiz oranı ile sizde 1.000.000 TL’ye kadar konut kredisinden yararlanabilirsiniz. İNG bank’dan konut kredisi alanlar her ay kira öder gibi ödeyebilirsiniz. İNG Bank diğer bankalara kıyasla daha iyidir. Eğer sizde konut kredisi almak istiyorsanız İNG bank’dan rahatlıkla alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir