Odeabank 8444 SMS Kredi Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVUR)

Gelişen teknoloji ile artık kredi almak çok basit hale gelmiştir. Odeabank ile kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bu hizmet diğer bankalar gibi odeobank sizlere en kolay ve zaman tasarrufu yapmanız için kredi veriyor. Bu sayede sizde şubeye gitmeden kredi alabileceksiniz. Bizde sizlere resimli ve detaylı olarak nasıl odebank sms kredi başvurusu yapacağınızı anlatacağız. Sizlere anlatacağımız 4 farklı yöntem ile sizde hemen odeobank kredi kredi başvurusu yapacaksınız. İsteyen Odeabank SMS ile kredi, İnternet şubesi üzerinden kredi, atm üzerinden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Hemen sizlere aşağıda resimli olarak nasıl yapacağınızı anlatalım.

Odeabank SMS Kredi

Odeobank SMS kredi başvuru yapmak istiyorsanız hemen İşleminizi 8444 kısa numarasına ilgili anahtar kelime ve TC KİMLİK NO SMS göndererek yapabilirsiniz. Bu hat üzerinden yapılan işlemlerinizde SMS ücreti de alınmamaktadır.Diğer bankalar gibi odeobank sizlere sms ile kredi vermektedir. Bir diğer konu ise odeobank İnternet şubeciliği veya mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Kişisel bilgi içeren hizmetleri kullanabilmeniz için İnternet Bankacılığı “Ayarlar” menüsü altındaki “SMS Bankacılığı” menüsünden veya 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden aktif hale getirmeniz gerekiyor. Sizde bu sayede Odeobank kredi başvurusu yapabileceksiniz.

Odeabank İnternet Şubesi Kredi Başvurusu

Odeobank, diğer bankalar gibi sizlere İnternet şubesi üzerinden’de kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Şubeye gitmeden sizde hemen hesabınıza giriş yapacak kolayca kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Aşağıda gördüğünüz form Odeobank İnternet’ten kredi başvurusu yapmanız için formdur. Bu formu doldurarak hemen sizde odeobank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hemen sizlere aşağıda nasıl bu formu dolduracağınızı anlatalım.

  • İlk olarak buraya https://www.odeabank.com.tr/ gitmeniz gerekmektedir.
  • adınızı ve soyadınızı yazınız.
  • TC KİMLİK NUMARANIZI doğru bir şekilde giriniz.
  • Bulunduğunuz il’i giriniz.
  • Cep teleon numaranızı
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde giriniz gün/ay/yıl olarak giriniz.
  • Şube seçiniz.
  • Son olarak e-posta adresinizi giriniz. Gireceğiniz e-postayı sürekli aktif kullandığınız bir mail olması gerekmektedir ve kullanım koşullarını kabul ettikten sonra GÖNDER butonuna tıklayınız.

Göndedikten sonra sizleri aynı gün içinde arayacaklardır. İstediğiniz kredi miktarını ve sizi en yakın odeobank şubesine davet edeceklerdir. Detayları sizlere orada müşteri hizmeti anlatacaktır.

Odeabank ATM Kredi Başvurusu

Odeobank ATM üzerinden’de sizlere kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın Odeobank ATM şubesine gidip ilk olarak odebank hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri odeobank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın odeobank şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir