Fenerbahçe Kredi Kartı Veren Bankalar ve Başvuru

Bankaların birçoğu taraftarlar için özel imkanlar sunan taraftar kart hizmeti vermektedir. Akbank taraftar kart bunlardan bir tanesi olmuş olsa da banka taraftar kartları uygulamasını sonlandırmıştır.  Özellikle dört büyükler Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftar kart bankların en çok tercih edilen ürünleri arasına girmeye başlamıştır. Fenerbahçe taraftarlarının en çok tercih ettiği banka kredi kartlarından biri Akbank Fenerbahçe kredi kartı iken bankanın bu uygulamasını sonlandırması ile Vakıfbank, Yapı Kredi, Garanti ve Finansbank en çok tercih edilenler arasına girmiştir. Vakıfbank Fenerbahçe kredi kartı başvurusu ile Finansbank Fenerbahçe kredi kartı başvurusu da en çok başvuru yapılan kredi kartı ürünleri arasındadır. Bankaların sunduğu kredi kartları, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi ürünleri için özel avantajlar sağladığı gibi kulübe de destek olmaktadır. Fenerbahçe’ye sahip çıkmak için başlatılan Fener ol kampanyası altında yapılacak olan bağışlar da kredi kartı ile yapılabilmektedir. Fener ol kredi kartı ile ödeme kulübün resmi internet sitesinden de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Fenerbahçe taraftarları, hem takımına destek olmak hem de takımı ile ilgili avantajlardan yararlanmak için başvurduğu taraftar kredi kartı kullanmaktadır. Özellikle dört önemli bankanın Fenerbahçe taraftar kredi kartı ürünü tercih edilmektedir. Bu kartlar kendilerine has özelliklerin anında birçoğu Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulan avantajlardan da yararlanabilmektedir.  Taraftarlar bu kartlar ile Fenerbahçe tesislerine giriş yapabilmekte, Fenerium mağazalarından indirimli ürün alabilmekte ya da kampanyalardan yararlanabilmektedir.

Vakıfbank Fenerbahçe Kart

Vakıfbank taraftar kartları ile hem siz hem de gönül verdiğiniz renkler kazanır. Vakıfbank Fenerbahçe kredi kartı ile yaptığınız her ödemede, takımınıza destek olabilirsiniz. Böylece yalnızca sözde değil fiiliyatta da takımınıza destek olmuş olursunuz. Vakıfbank’tan alacağınız Fenerbahçe kredi kartı ile aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Sosyal medya üzerinden yapılan kampanyalar ile takımınıza dair çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara’dan indirimli yararlanabilirsiniz.
 • Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Banka, Fenerbahçe kredi kart ücreti 103 TL olarak belirlenmiştir. Vakıfbank Fenerbahçe kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerine başvuru yapabilecekleri gibi, dijital bankacılık kanallarını kullanarak da yapabilirler.

Yapı Kredi Fenerbahçe Kart

Yapı Kredi Fenerbahçe World Kart ile hem bankanın üye işyerlerinden yararlanabileceğiniz imkanları değerlendirebilir hem de taraftar olarak size özel olanaklardan faydalanabilirsiniz. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün özel olarak sunduğu avantajlar ile Yapı Kredi Fenerbahçe kredi kartı başvurusu yapanlar taraftar olmanın keyfini bir kez daha yaşayacaktır. Ayrıca, başvuru sonucunda kartınıza yansıtılacak olan bağış bedelinin tümü kulübünüze aktarılacağı için, takımınıza katkı sağlamanın da haklı gururunu yaşayacaksınız. Bağış bedeli standart Fenerbahçe Worldcard için 35 TL, World Gold için 100 TL ve World Platinum için 350 TL olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe World Card sahiplerine özel olanaklar aşağıda verilmiştir:

 • Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanan futbol maçlar ile Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanan basketbol maçları için öncelikli bilet alma imkanı.
 • Fenerbahçe sosyal medya hesaplarından yapılan kampanyalardan çeşitli hediyeler kazanma olanağı.
 • Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara’dan indirimli yararlanabilme olanağı.
 • Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nden indirimli olarak yararlanabilme şansı.
 • fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta sahibi olma olanağı.
 • fenerbahce.com.tr internet sitesi üzerinden yapılan kampanyalardan yararlanma fırsatı.
 • Kulübün düzenlediği özel organizasyonlara katılma şansı.

Bunlara ek olarak, Fenerium mağazalarında World Gold üyelerine %5, World Platinum üyelerine %10 oranında indirim sağlamaktadır. Ayrıca, bu iki kart sahiplerine Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne giriş imkanı da sağlanmaktadır. Platinum kart sahipleri ek olarak fitness salonu ve havuz üyeliklerinden %10 indirim ile yararlanabilmektedir.

Garanti Fenerbahçe Kredi Kart

Garanti Bonus, Fenerbahçe taraftarları için Fenerbahçe Spor Kulübü ile ortak çalışmaktadırKart sahipleri Bonus avantajlarının yanı sıra, Fenerbahçe tarafından taraftarlara uygulanan olanakları da kullanabilir. Bunlara ek olarak,  Garanti Fenerbahçe Kredi kartı başvurusu yapanlar, Ekim ayı sonuna kadar 50 TL ekstra bonus kazanabilmektedir. Başvurular, Garanti BBVA şubelerinden yapılabilmektedir. Garanti müşterileri ise 444 0 333’ü arayarak başvuru yapabilir. Fenerbahçe Bonus başvurusu için 1521’i tuşlamak yeterlidir.

Fenerbahçe Bonus yıllık kart ücreti 124 TL iken Gold için bu ücret 144 TL, Platinum kart sahipleri için ise 162 TL olarak belirlenmiştir.

Finansbank Fenerbahçe Kredi Kart

Finansbank tarafından sunulan Fenerbahçe CardFinans ile hem CardFinans’ın avantajlarından hem de Fenerbahçe kartın sunduğu özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 • Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda Fenerbahçe maçları için öncelikli olarak bilet alabilirsiniz.
 • Deplasman maçlarını Şükrü Saraçoğlı Stadyumu Loca 1. Katında izleyebilme olanağına sahip olursunuz.
 • Sosyal medya kampanyalarından hediye sahibi olabilirsiniz.
 • Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nden indirimli yararlanırsınız.
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesislerine giriş için kullanabilir, size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 • Ad.soyad@fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta sahibi olabilirsiniz.
 • Fenerium mağazalarında %5 indirime sahip olursunuz.
 • Anlaşmalı üye işyerlerinde %10 indirim alabilirsiniz.
 • Kart sahiplerine 19,07 TL para puan tanımlanmaktadır.
 • Yıllık kart ücreti Fenerbahçe Kart için 35 TL, Gold kart için 100 TL ve Platinum kart için 350 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir