Künye

Genel Yayın Yönetmeni (Editor in Chief)

  • Mehmet DOGAN & Mahir Bora YILMAZ

Finans Danışmanı (Financial Advisor)

  • Google

Editörler (Editors)

  • Mehmet DOGAN
  • Mahir Bora YILMAZ
  • Esra TÜRK

Sosyal Medya (Social Media)

Sorumlu (Responsible): Mehmet DOGAN & Esra TURK & Mehmet PARLAK

Hukuki Destek (Legal Support): Türkiye Cumhuriyeti (Republic of Turkey)

Servis Sağlayıcı Firma (Service Provider Company): Porkbun

Yazılım:

SmartMag – Responsive & Retina WordPress Magazine

Yazılım Desteği (Software Support): Şerif SELVI

Sitemap – Personnel.txt

MevduatFaiz.NET internet adresimiz aracılığı ile 2019 yılının ilk çeyreğinde Türkiye Cumhuriyeti (Republic of Turkey) vatandaşları için ücretsiz bir şekilde online hizmet sunmayı gaye ediniyoruz. MevduatFaiz.NET internet adresimiz içerisinde hiçbir şekilde kredi başvurusu ve mevduat hesabı açma işlemi (tarafımızca) yapılamamaktadır. İnternet adresimiz içerisinde; bankaların Mevduat Hesabı ve Bireysel/Ticari Kredi başvuruları için gerekli kısayol bağlantılarını bulabilirsiniz. Ayrıca, internet adresimizin bir Finansal kaynak olmadığı bilinmelidir! İnternet adresimiz içerisinde yalnızca mevduat hesabı, mevduat hesabı faiz oranları, vadeli-vadesiz mevduat hesabı, kredili mevduat hesabı ve banka kredi paketlerini içeren gerekli duyuru, bilgilendirme ve öneri/isteklere yer verilecektir. İnternet adresimiz (www.mevduatfaiz.net) logosundan anlaşılacağı üzere mevduat hesabı, faiz oranları ve başvuru yollarını en uygun bir şekilde kullanma mantığı mevcuttur. Bu doğrultuda hareket ederek yayın oluşturacak, içerik hazırlayacak ve bu içeriklerde en ince ayrıntıları ifade ederek vatandaşların avantajlı duruma geçmelerini gaye etmiş bulunmaktayız.

MevduatFaiz.NET” adı altında ‘Kredi ve Danışmanlık’ hizmeti veren (mevduatfaiz.net), 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Açılışından bu yana en uygun, en yüksek faiz, en avantajlı mevduat hesabı ürünlerine ulaşarak bunları ürünleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına aktarmaya devam etmektedir. İlk finans projemiz ile tüm vatandaşlarımıza ücretsiz bir şekilde “Kredi Danışmanlık Hizmeti” sunmasını planladığımız (UK ORG) ilk açıldığı günden beri piyasayı kolayca etkiledi. Şimdi ise MevduatFaiz.NET internet sitesi ile Finans&Bankacılık sektöründe öncü olmaya ve diğer sitelere ilham vermeye devam ediyoruz. İlk günden bu yana internet ortamındaki piyasaya renk verdiğimizi görebiliyoruz. Sizler de, geçmiş yayınları kontrol ederek bu farka şahit olabilirsiniz. Finans, Ekonomi, Bankacılık ve İş dünyası ile yakın ilişkilerde bulunmakta ve “Mevduat Hesabı” ürünlerine ihtiyacı olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet sunmaktayız. Özellikle de Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından temeli atılan birçok proje, www.mevduatfaiz.net ‘in ilk tercihidir ve bu böyle kalacaktır.”

Bu ve diğer projelerimiz büyük bir başarı sağlayarak Finans sektörü başta olmak üzere diğer tüm sektördeki internet sitelerine ilham olmayı başardık. Şuan internet piyasasının renkli ve rekabetli olması ilk projemiz “Uygun Krediler ORG” adresine borçludur. Bununla beraber “MevduatFaiz.NET” projemizde farklı ve renkli bir sunum gerçekleştirerek, vatandaşların internet üzerinden anında hızlı bir şekilde detaylı bilgi sunma prensibimizle kaliteli, doğru, tarafsız ve güncel içerikler üretmeye devam edeceğiz.

MevduatFaiz.NET internet adresimizce hazırlamış olduğumuz bu sistemde, öncelik olarak Türkiye Cumhuriyeti devlet banka ve kurumlarına yer vermekteyiz. Bu nedenle “Kamu Bankaları” öncelikli olarak verilecektir. Ardından ise Özel Bankaların ürünlerini tanıtmaya devam edecektir. Yine başta “Mevduat Hesabı” ürünleri olmak üzere, bankalara ait kampanyalar, paketler, ürünler ve hizmetler yer almaktadır. Üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığımız “Mevduat Hesabı” haricinde, diğer tüm “Bankacılık” hizmetleri, Mevduat Hesapları, Faiz Getirisi Hesaplama, Faiz Hesaplama ve Mevduat (Vadeli, Vadesiz, Kredili, E Mevduat Hesabı) hakkında gerekli tüm bilgilendirmelere yer vermekteyiz. Gizlilik Politikası sayfamızdaki genel tanımları inceleyin. Ayrıca Hakkımızda sayfasından açıklamaya ait diğer bilgileri okuyabilirsiniz.

-Support for English-

Editor in Chief:

Mehmet DOGAN & Mahir Bora YILMAZ

Financial Advisor:

Google

Editors:

Mehmet DOGAN & Mahir Bora YILMAZ & Esra TURK

Social Media

Responsible: Mehmet DOGAN & Esra TURK & Mehmet PARLAK

Legal Support: Republic of Turkey

Service Provider Company: Porkbun

Software:

SmartMag – Responsive & Retina WordPress Magazine

Software Support: Şerif SELVI

Sitemap – Personnel.txt

Apart from our “Deposits Account“, all other “Banking” services, Deposit Accounts, Interest Income Calculations, Interest Calculation and Deposits (Time Deposit, Demand, Credit, Deposit Accounts) are included.
Review the general definitions on our Privacy Policy page.
You can also read other information About our page.