Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (9 BANKA)

Merhabalar, bu makalemizde ev hanımlarına kredi veren bankaları sizlere açıklayacağız. Sizler için detaylı olarak araştırıp ev hanımlarına kredi veren dokuz bankayı ve nasıl alacağınızı açıklayacağız. Ev hanımlarına genel olarak bir kaç eksik belge yüzünden kredi alamamaktaydılar. Artık bankalar ev hanımlarına kredi vermektedirler. Sizler için araştırdık ve toplamda dokuz banka ev hanımlarına kredi vermektedir.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank, TEB, Ziraat Bank, Şekerbank, ING BANK, DENİZBANK, Garanti Bankası, Akbank, Küveyt Türk bu bankalar ev hanımlarına maaş bordrosuz kredi veren bankalardır. Ama kredi notunuz  ve SGK dökümü incelenecektir. Kendi işini kurmak isteyen ev hanımları için hemen sizlere detaylı olarak nasıl kredi başvurusu ve kredi veren bankaları açıklayalım.

QNB Finansbank 50.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

QNB Finansbank ev hanımlarına 50.000 TL kredi vermektedir. Kendi işini kurmak isteyen ev hanımları 50.000 TL kredi desteği ile en uygun faiz koşullarıyla kredi alabileceklerdir. Ev hanımı olduğunuz için bazen bu krediler yetersiz görüldüğü için çıkmayabilir. Ama eğer 50.000 TL’den az meblağda kredi başvurusu yapmak isterseniz herhangi bir belge veya kefil gerektirmeden kolayca alabileceksiniz. Eğer emekli ev hanımıysanız emekli olduğunuza dair belgenizin yanınızda olması gerekmektedir. QNB Finansbank gelir belgenizin olması lazımdır. Eğer bu şartları sağlıyorsanız hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ev hanımlarına kredi

ev hanımlarına kredi

TEB 10.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

TEB Ev hanımlarına 10.000 TL kredi desteği vermektedir. Ev hanımları uygun faiz oranları ile bu krediden faydalanabilir. Kendi işini kurmak isteyen ev hanımları bu krediden faydalanmaları için bir takım belgelerin olması gerekmektedir. Bu belgelerden en önemlisi ise gelir bilginize dair belgeniz olması lazımdır. TEB bankası özel kurumdur. Bu kredinin size sağlanması için bu belgelerinizin olması lazımdır. Bir diğer konu ise kredi notunuz. TEB kredi notunuzu kontrol edecektir. Bu yüzden kredi notunuzun iyi durumda olması gerekmektedir. Eğer bu şartları sağlıyorsanız hemen teb ev hanımlarına kredi desteğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

Ziraat bankası diğer bankalar gibi ev hanımlarına 100.000 TL kredi desteğinde bulunmaktadır. Bu kredi desteği ile ev hanımları kendi işini kurmak isteyenlere en uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Ziraat bank 100.000 kredi desteği 36 aya varan kredi ayda 4.458,19 TL taksit ile faydalanabilirsiniz. Ziraat bankasından kredi alıyorsanız sizden herhangi bir belge istenmez. Eğer bu meblağ üzerine çıkarsanız sizden bir takım belgeler istenecektir. Gelir belgeniz v.b evraklar istenebilir. Bu faiz oranı değişebilir ve siz ziraat bankası kredisi almak istiyorsanız İnternet şubesinden online olarak faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Şeker Bank 100.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

Şeker bankası kendi işini kurmak isteyen girişimci ev hanımlarına 100.000 TL kredi desteği vermektedir. Şekerbank gelir belgesiz kredi vermekte olup sizde hemen bu krediden faydalanın. Bu kampanya 2019 yılına özel ev hanımları için yapılmış bir kampanyadır. Şekerbank 100.000 TL 36 aya varan kredi desteğidir. Başvuru yapmak içinde sms ile kredi başvurusu yapabileceksiniz.

ING BANK 20.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

ING Bank girişimci ev hanımlarına 20.000 tl 36 ay vadeli kredi desteği vermektedir. Bu krediden faydalanmanız için bir takım koşulları sağlamanız gerekir. Öncelikle kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Aynı zamanda sicil durumunuz’da buna dahildir. ING Bank kredi kartınız var ise çok rahat bir şekilde kredi başvurusu yapabileceksiniz. Eğer yoksa bu durum biraz zorlaşacaktır. İlk olarak İNG bank kredi kartı başvurusu yapmanız olacaktır. Daha sonra kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Garanti Bankası 70.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

Garanti Bankası ev hanımlarına 70.000 TL kredi vermektedir. Kendi işini kurmak isteyen ev hanımları 70.000 TL kredi desteği ile en uygun faiz koşullarıyla kredi alabileceklerdir. Ev hanımı olduğunuz için bazen bu krediler yetersiz görüldüğü için çıkmayabilir. Ama eğer 70.000 TL’den az meblağda kredi başvurusu yapmak isterseniz herhangi bir belge veya kefil gerektirmeden kolayca alabileceksiniz. Eğer emekli ev hanımıysanız emekli olduğunuza dair belgenizin yanınızda olması gerekmektedir. Garanti Bankası gelir belgenizin olması lazımdır. Eğer bu şartları sağlıyorsanız hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank 25.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

Akbank gelir belgesi olan ev hanımlarına 25.000 TL kredi desteği vermektedir. Bu kredi desteği ile ev hanımları kendi işini kurabilir. Akbank girişimci ev hanımlarına en uygun faiz oranlarıyla sizlere 25.000 TL kredi vermektedir. Bu kredi tutarı artabilir. Artması durumunda ise sizden bir takım belgeler ve bir kefil istenebilir. Bu yüzden buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru için sms yoluyla veya müşteri hizmetlerini arayarak kolayca başvurabilirsiniz. Sizlere aynı gün içinde banka müşteri hizmeti arayacaktır ve en yakın akbank şubesine gitmeniz gerecektir.

Burgan Bank 40.000 TL Ev Hanımlarına Kredi

Burgun bank gelir belgesi olan ev hanımlarına 40.000 TL kredi desteği vermektedir. Bu kredi desteği ile ev hanımları kendi işini kurabilir. Burgun bank girişimci ev hanımlarına en uygun faiz oranlarıyla sizlere 25.000 TL kredi vermektedir. Bu kredi tutarı artabilir. Artması durumunda ise sizden bir takım belgeler ve bir kefil istenebilir. Bu yüzden buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru için sms yoluyla veya müşteri hizmetlerini arayarak kolayca başvurabilirsiniz. Sizlere aynı gün içinde banka müşteri hizmeti arayacaktır ve en yakın Burgun bank şubesine gitmeniz gerecektir.

Ev Hanımlarına KOSGEB Kredisi Desteği

KOSGEB, ev hanımlarına kendi işini kurmaları için kredi hibe desteği vermektedir. Eğer sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız kesinlikle kosgeb’den kredi almalısınız. KOSGEB’in size verdiği faiz olup 60 aya kadar geri ödemelidir. Diğer bankalara kıyasla kosgeb kredisini tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Aldığınız paranın kat kat fazlasını ödemeyeceksiniz. Kosgeb 50.000 TL ve 100.000 TL arasında 60 ay vadeli ev hanımlarına kredi desteği vermektedir. Bu krediden faydalanmak istiyorsanız öncelikle kosgeb’in verdiği eğitimlere katılmanız gerekmektedir. Daha sonra ise aklınızda olan projenizi orada kosgeb yetkililerine detaylı olarak anlatmanızdır. Aynı zamanda kosgeb ev hanımlarına kredi desteği vermekte olup bir takım kullanım şartları bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: https://mevduatfaiz.net/kosgeb-kredi/ev-hanimlarina-15-bin-tl-2-yil-geri-odemesiz-faizsiz-kredi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir