QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi (60 Ay Vadeli 3 Ay Ertelemeli)

QNB Finansbank, yeni girişimcilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Eğer sizde iş yeri veya paraya ihtiyacınız var ise QNB finansbank yardımınıza yetişmektedir. QNB finansbank müşterilerine her zaman bu tarz kampanyalar sunmaktadır ve kredi alan bir çok kullanıcı kesinlikle memnundur. Bu yüzden QNB finansbank şikayet var sitesinde %60 oranında teşekkür oyu almış durumdadır. Buda demek oluyor’ki QNB finansbank daha çok müşteri memnuniyetine odaklı işler yapmaktadır. Finansbank bankacılık olarak çok iyi bir konumda yer almaktadır. Bizde bugün QNB finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için yardımcı olacağız. Hemen sizde bu kampanyadan faydalanın.

QNB finansbank 3 ay ertelemeli kredi vermektedir. Bu krediden faydalanmak isteyen kişiler bir takım şartları ve belgeleri sağlamak zorundalar. Bizde sizlere detaylı olarak araştırıp sizden istenen şartları ve belgeleri bu makalemizde maddeler halinde açıklayacağız. Sizde rahatlıkla 3 ay ertlemeli QNB Finansbank ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

İhtiyaç Kredisi 2019 yılı kampanyası için QNB Finansbank müşterileri internet ve cep şubelerinden hızlı
ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. QNB Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılar da TC kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak, www.kredi.qnbfinansbank.com linki üzerinden veya QNB Finansbank şubelerini ziyaret ederek başvurabilirler.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

QNB Finansbank 60 ay vadeli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sizlere vermektedir. Bu krediden faydalanmak için bir takım şartlar bulunmaktadır. Sizlere aşağıda hangi belgelerin, evrakların gerekli olduğunu ve koşulları sağlayıp sağlayamadığınızı açıklayacağız. Hemen aşağıda sizlere açıklayalım.

 • Nüfus cüzdanınız
 • Maaş bordosu
 • İkamet ettiğiniz şehrin belgesi
 • Otomobil ruhsatı veya fatura (elektrik, su, internet)
 • mülk tapu vergisi
 • ek geliriniz var ise ona ait belge
 • Yukarıda sizlere maddeler halinde sıraladığımız evrakları sağlarsanız qnb finansbank’dan kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bir diğer yazımızda sizlere QNB Finansbank Sms ile Kredi Başvurusu nasıl yaptığımızı gösterdik. Hemen sizlere QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu nasıl yapılır detaylı ve resimli olarak anlatalım.

  QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler üç farklı şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Bunlar; İnternet şubesi üzerinden, SMS ile ve müşteri hizmetlerini arayarak kolayca QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Bizde sizlere aşağıda en kolay şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için yardımcı olacağız. Sizde hemen başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler hemen “TC KİMLİK NUMARANIZI” 5030’a göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankalar gibi finansbank’da bu hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Eğer SMS ile yapmak istemiyorsanız 08502220900 müşteri hizmetlerini arayarak aynı şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

  QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  Hemen aşağıda qnb finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları inceleyebilirsiniz. Bu oranlar değişiklik gösterebilir. Eğer QNB finansbank değiştirirse bizde sitemizde güncelleyeceğiz. Bu yüzden size önerimiz faiz oranlarını qnb finansbank resmi internet şubesinden kontrol etmeniz daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir