SMS Kredi Veren Bankalar (TÜM BANKALAR)

Merhabalar, günümüzde teknolojinin gelişimiyle artık sms kredi veren bankalar dahi bulunmaktadır. Artık şubeye gitmeden tek bir sms ile kredi alabileceksiniz. Buda teknolojinin nimetlerinden biridir. Bizde sizlere nasıl sms ile kredi alacağınızı detaylı olarak anlatacağız ve tüm bankaların sms numarasını paylaşacağız. Yapacağınız işlemler çok basittir. Kredi almak istediğiniz bankanın sms numarası ve tc kimlik bilgilerinizi girerek anında başvuru yapabilirsiniz. Şimdi sizlere aşğıda sms ile kredi alabilmeniz için bankaların tüm sms telefon numaralarını liste haline getirip sizlere paylaşacağız.

SMS Kredi Veren Bankaların Numaraları

Bu listemizde sms kredi almak isteyenler için tüm bankaların sms numaraları ve mesaj açıklamasını listeledik. Sizde hemen sms kredi almak istediğiniz bankaya sms göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankalar Mesaj Numarası

Akbank Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 4425
Vakıfbank Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 5724
Odeobank Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 8444
Halkbank Kredi Miktarı, TC Kimlik, Kredi Türü 3452
TEB TC Kimlik Numaranız 4466
Yapıkredi Aylık net gelir, Kredi türü, Tc kimlik 4411
QNB Finansbank Tc kimlik numaranız 5030
Denizbank Kredi boşluk tc kimlik numaranız 3280
Garanti Tc kimlik no, aylık net gelir, vade, kredi miktarı 3280
İNG BANK Tc kimlik no, aylık net gelir, vade, kredi miktarı 3280

Akbank SMS Kredi

SMS Kredi 4425 ile Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın. Kredi yazıp boşluk bırakın ve Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderin.** * SMS Kredi 4425 ile yapılan başvurular yalnızca İhtiyaç Kredisi için geçerlidir. Eğer sizde başvuruda bulanacaksanız en fazla 20.000.TL, maksimum vade ise 36 aydır. 20.000 TL’nin üzeride ise en yakın akbank şubesine giderek yapabileceksiniz. SMS İle yapamazsınız.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/akbank-4425-sms-kredi-basvurusu/

Vakıfbank SMS Kredi

Vakıfbank sms kredi hemen Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 4425’e göndererek kolayca başvuru yapabilirsiniz. Yada hemen vakıfbank  İnternet şubeciliği sayfasına giderek aşağıda gördüğünüz formu doldurarak vakıfbank sms kredi başvurusu  yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS Kredi

Vakıfbank SMS Kredi

  • İlk olarak https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr adresini ziyaret ediniz. Daha sonra karşınıza yukarıda gördüğünüz gibi sms ile başvuru yapabileceğiniz bir sayfa çıkacaktır.
  • TC Kimlik numaranızı giriniz ve daha sonra Cep Telefon Numaranızı girin.
  • Daha sonra Onay Kodu yazan yere ise yanda gördüğünüz kodları yazmanız yeterli olacaktır.

Bu bilgileri girdikten sonra sizden bir takım bilgiler daha istenecektir. “Kredi bilgiler, başvuru yapmak istediğiniz kredi türü, Gelir ve çalışma bilgileri ve son olarak’da işlemlerinizi onaylayıp gönderebilirsiniz. Onaylanıp onaylanmadığına dair size sms olarak bilgilendirilecektir.

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/vakifbank-5724-sms-kredi-basvurusu/

Odeobank SMS Kredi

Odeobank SMS kredi başvuru yapmak istiyorsanız hemen İşleminizi 8444 kısa numarasına ilgili anahtar kelime ve detayları içeren bir SMS göndererek yapabilirsiniz. Bu hat üzerinden yapılan işlemlerinizde SMS ücreti de alınmamaktadır.

Diğer bankalar gibi odeobank sizlere sms ile kredi vermektedir. Bir diğer konu ise odeobank İnternet şubeciliği veya mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Kişisel bilgi içeren hizmetleri kullanabilmeniz için İnternet Bankacılığı “Ayarlar” menüsü altındaki “SMS Bankacılığı” menüsünden veya 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden aktif hale getirmeniz gerekiyor.

ODEOBANK KREDİ BAŞVURU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/odeobank-8444-sms-kredi-basvurusu/

HalkBank SMS Kredi

Halkbank Sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen “KRED, TC KİMLİK, GELİR BİLGİSİ, KREDİ MİKTARI” yazarak 3452’ye gönderebilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi olarak 15.000 TL kadar 60 ay vadeli bir kredi vermektedir. Başvuru yapmak isteyenlerde Halkbank İnternet şubeciliği üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru yapacağınız kredi tutarı en fazla 1.000 TL ile 15.000 TL arasında olmalıdır. Daha sonra kredi politikalarını detaylı olarak okumanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda yapacağınız başvuru aynı gün sizlere SMS ile bilgilendirilme yapılacaktır. 15.000 TL alacağınız krediyi aylık olarak taksitlendirme fiyatı 494,18 TL taksit tutarı ve 78,75 TL tahsis ücreti %2,15 faiz oranı ile kredinizi kullanabileceksiniz.

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/halk-bankasi-3452-sms-kredi-basvurusu/

TEB SMS Kredi

Eğer sizde hemen Cepteteb sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız “TC KİMLİK NUMARANIZ” hemen 4466’ya gönderebilirsiniz. Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin.Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. Bu miktardan daha fazla başvuru yapamazsınız. Maksimum 1.000 TL İle 12.500 TL arası yapabilirsiniz.Hemen sizde kolayca başvurabilirsiniz. Başvuru yaptıktan daha sonra sizlere aynı gün içinde SMS ile bilgilendirme yapılacaksınız.

TEB KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/teb-4466-sms-kredi-basvurusu/

YapıKredi SMS Kredi

YapıKredi sms kredi Başvurunuzu SMS ile de hemen yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12345678901 1000) aynı gün içinde sizlere sms ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS ile kredinin en kolay yönü ise şubeye gitmeden başvuru yapabileceksiniz.

YAPI KREDİ KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/yapi-kredi-4411-sms-kredi-basvurusu/

QNB Finansbank SMS Kredi

QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler hemen “TC KİMLİK NUMARANIZI” 5030’a göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankalar gibi finansbank’da bu hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Eğer SMS ile yapmak istemiyorsanız 08502220900 müşteri hizmetlerini arayarak aynı şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Finansbank 15.000 TL 60 ay vadeli bir kredi vermektedir. 1.000 TL 15.000 TL en fazla başvuru yapabilirsiniz. Bu rakamdan fazlasını yapamazsınız. Yapacağınız başvuru 24 saat içinde yanıtı gelecektir.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/qnb-finansbank-5030-sms-kredi-basvurusu/

Denizbank SMS Kredi

Denizbank sms ile kredi başvuru yapmak isteyenler hemen “KREDİM YAZIP BOŞLUK” 3280’e göndererek hemen başvuru yapabilirsiniz. Denizbank sizlere bireysel ihtiyaç kredisi olarak tüm nakit ihtiyaçlarınız için %2,19’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 60 aya varan taksitlerle kredi vermektedir. Başvuru yaptıktan daha sonra ise sizlere 24 saat içinde bilgilendirme yapılacaktır. Eğer kredi başvurunuz onaylanmış ise en yakın denizbank şubesini ziyaret etmenizi isterler. Daha sonra Denizbank şubesinde gerekli bilgilendirmeler sizlere yapılacaktır.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/denizbank-3280-sms-kredi-basvurusu/

Garanti SMS Kredi

Garanti sms ile kredi başvuru yapmak isteyenler “TC KİMLİK NO, AYLIK NET GELİR, KREDİ TUTARI, KREDİ TÜRÜNÜ) Yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Alacağınız kredi miktarı ise  450 TL Taksitli 12000 TL Kredi alabileceksiniz. 1.000 TL 15.000 TL en fazla başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru 24 saat içinde yanıtı gelecektir. Onay mesajı olumlu olması durumunda kredinizi hemen kullanabilirsiniz! Faiz oranlar %2,28 ve %2,43 arasında değişmektedir. Örnek hesaplama 50.000 TL kredi tutarı ve 60 ay vade için faiz oranı: %2,28, yıllık toplam maliyet oranı %38,3977’dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 837,50 TL’dir.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU: https://mevduatfaiz.net/kredi-basvurusu/garanti-bankasi-3390-sms-kredi-basvurusu/

İNG BANK SMS Kredi

İNG Bank sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler hemen “KREDİ BOŞLUK TC KİMLİK NUMARANIZ” yazarak 2205’e gönderebilirsiniz. Gönderdikten sonra 24 saat içinde kredi cevabı cep telefonunuza gelecektir. SMS ile kredi başvurunuzun onaylanması için kredi notunuzun da iyi olması gerekmektedir. SMS ile en fazla 20.000 TL başvurusu yapabileceksiniz. Daha fazlası için en yakın İNG Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

İŞ BANKASI SMS Kredi

İş bankası sms ile kredi başvuru yapmak isteyenler hemen “NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR” yazarak 4402 gönderebilirler. Eğer telefon numarası üzerinden başvuru yapmak isteyenler var ise hemen bu numaradan 0 850 724 0 724 müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Başvurunuzun onaylanması ile 40.000 TL ye kadar kredi başvuru yapabilirsiniz ve başvuru yaptığınız miktar hemen hesabınıza aktarılacaktır. SMS ile başvuru yaparken 1 TL ücret kesilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir