Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVUR)

Merhabalar, bu makalemizde akbank SMS kredi başvurusu yapmak isteyenler için detaylı ve resimli olarak nasıl yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle diğer tüm bankalar gibi akbank’da bu hizmeti kullanıcılarına açmıştır. Göndereceğiniz tek akbank sms ile kredi başvuru alabileceksiniz. Eğer sizde Akbank sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu makalemiz’den öğrenebilirsiniz.

Akbank SMS Kredi Başvurusu

SMS Kredi 4425 ile Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın. Kredi yazıp boşluk bırakın ve Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderin. SMS Kredi 4425 ile yapılan başvurular yalnızca İhtiyaç Kredisi için geçerlidir. Eğer sizde başvuruda bulanacaksanız en fazla 20.000.TL, maksimum vade ise 36 aydır. 20.000 TL’nin üzeride ise en yakın akbank şubesine giderek yapabileceksiniz. SMS İle yapamazsınız.

NOT; GSM operatörünüz Vodafone veya Avea ise, kredi başvuru SMS’ini 0532 750 25 25’e göndermeniz gerekmektedir.

Akbank İnternet’ten Kredi Başvurusu

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler sizlere 4 farklı yöntem ile kolayca başvuruda bulunmanız için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yukarıda sizlere anlattığım gibi sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda’da İnternet şubesi üzerinden’de başvuruda bulunabileceksiniz. Bu başvuruyu sadece akbank kullanıcıları yapabilmektedir. Eğer sizde akbank’dan kredi almak istiyorsanız ilk olarak kredi kartı başvurusunda bulunmanız dahilinde daha sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz form İnternet şubesi üzerinden başvuru yapmak isteyenler için formdur.

  • İlk olarak hemen https://webapp.akbank.com adresine gitmeniz gerekmektedir.
  • İlk olarak hemen TC KİMLİK NUMARANIZ giriniz.
  • Daha sonra TELEFON NUMARANIZI giriniz.
  • Son olarak GÜVENLİK KODUNU giriniz ve HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayınız.

Yukarıda sizlere anlattığım gibi yaparsanız hemen başvuruda bulunabilir ve aynı gün içinde akbank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Eğer yaptığınız başvuru onaylanır ise almak istediğiniz kredi miktarı aynı gün içinde akbank banka hesabınıza eklenip sizleri bilgilendirilecektir.

Akbank ATM Kredi Başvurusu

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu makale sizler için detaylı olarak nasıl kredi başvuru yapacağınızı anlatmaya çalışıyoruz. Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler bir çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biride akbank atm kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hemen sizlere aşağıda nasıl atm üzerinden başvuru yapacağınızı anlatalım.

  • İlk olarak hesabınıza giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra İHTİYAÇ KREDİLERİ seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonra TC KİMLİK NUMARANIZI ve TELEFON NUMARANIZI giriniz.
  • Son olarak’da başvuru yapmak istediğiniz KREDİ MİKTARI giriniz.

Akbank ATM üzerinden başvuru yaptıktan sonra sizleri aynı gün içinde arayacaklardır. Sizden birtakım farklı bilgiler, evraklar istenebilir. Bu yüzden sizi aradıklarında en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekir. Sizleri daha detaylı olarak anlatacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir