Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Eğer sizde şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız denizbank tam size göre bir bankadır. Sizde hemen Denizbank sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank sizlere şubeye gelmeden kredi verip ve bir çok avantajdan yararlanmanıza yardımcı olmaktadır. Denizbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyenler için 3 farklı yöntemimiz mevcuttur. Bunlar; denizbank sms ile kredi, denizbank internet şubesinden kredi, denizbank atm’den kredi, denizbank müşteri hizmetleri arayarak kredi alabileceksiniz. Bunları nasıl yapacağınızı resimli ve detaylı olarak anlatacağız. Hemen sizlere yardımcı olmaya başlayalım.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank sms kredi başvuru yapmak isteyenler hemen “KREDİM YAZIP BOŞLUK” 3280’e göndererek hemen başvuru yapabilirsiniz. Denizbank sizlere bireysel ihtiyaç kredisi olarak tüm nakit ihtiyaçlarınız için %2,19’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 60 aya varan taksitlerle kredi vermektedir. Başvuru yaptıktan daha sonra ise sizlere 24 saat içinde bilgilendirme yapılacaktır. Eğer kredi başvurunuz onaylanmış ise en yakın denizbank şubesini ziyaret etmenizi isterler. Daha sonra Denizbank şubesinde gerekli bilgilendirmeler sizlere yapılacaktır.

Denizbank İnternet’ten Kredi Başvurusu

Denizbank sms ile kredi başvurusu yerine İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler olabilir. Bizde onlara nasıl İnternet üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerini anlatacağız. Bu sayede sizde şubeye gitmeden rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hemen sizlere resimli ve detaylı olarak anlatmaya başlayalım.

  • Denizbank İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler öncelikle bu adrese www.denizbank.com tıklamaları gerekmektedir.
  • Daha sonra ise hesabınız var ise giriş yapmalısınız. Eğer hesabınız yoksa yinede kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama sizden bir takım belgeler ve bilgiler istenecektir. Hemen aşağıda hangi belgeler gerekli olduğunu açıklayacağız.
  • Giriş yaptıktan sonra İHTİYAÇ KREDİLERİ bölümüne gidin ve kredi almak istediğiniz miktarı giriniz. Oradan faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz. Faiz oranlarını dikkat etmeniz lazımdır. Günümüzde yüksek enflasyon nedeni ile sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Yukarıdaki formu aynı doldurduğumuz şekilde sizde doğru bilgilerinizi giriniz.

Bunları yaptıktan sonra sizleri aynı gün içinde denizbank müşteri hizmetlerinden biri arayacaktır. Sizi en yakın denizbank şubesine davet edeceklerdir.

Denizbank ATM’den Kredi Başvurusu

Denizbank ATM üzerinden kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın Denizbank ATM şubesine gidip ilk olarak Denizbank hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri Denizbank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın Denizbank şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Denizbank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

  • Çiftçilik Belgesi ve ÇKS
  • Nüfus Cüzdan fotokopisi
  • İkametgah
  • İmza beyannamesi
  • Tapu fotokopisi / İcar Sözleşmesi
  • Traktör ve/veya taşıt ruhsat fotokopisi

Denizbank Kredi başvurusu yapacak olanlardan yukarıda gördüğünüz belgeleri eksiksiz olarak olması gerekmektedir. Sizde hemen kredi başvurusu yapabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir