Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Merhabalar, bu makalemizde sizlere garanti bankası sms kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olacağız. Eğer sizde sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız garanti bankası üzerinden sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Artık kredi başvurma seçenekleri eskisi gibi değildir. Önceden bankaya giderek kredi başvurusu yapılırdı. Artık İnternet kullanımı yaygınlaştığı için İnternet üzerinden veya cep telefonu üzerinden de sms atarak kolayca başvuru yapabileceksiniz.  Bizde sizlere nasıl yapacağınıza dair resimli ve detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Üç farklı yol ile garanti sms kredi başvurusu, garanti İnternetten kredi başvurusu, garanti atm’den de başvuru yapabileceksiniz. Şimdi sizlere hemen nasıl garanti kredi başvurusu yapacağınızı anlatacağız.

Garanti SMS Kredi Başvurusu

Garanti sms ile kredi başvuru yapmak isteyenler “TC KİMLİK NO, AYLIK NET GELİR, KREDİ TUTARI, KREDİ TÜRÜNÜ” Yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Alacağınız kredi miktarı ise  450 TL Taksitli 12000 TL Kredi alabileceksiniz. 1.000 TL 15.000 TL en fazla başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru 24 saat içinde yanıtı gelecektir. Onay mesajı olumlu olması durumunda kredinizi hemen kullanabilirsiniz! Faiz oranlar %2,28 ve %2,43 arasında değişmektedir. Örnek hesaplama 50.000 TL kredi tutarı ve 60 ay vade için faiz oranı: %2,28, yıllık toplam maliyet oranı %38,3977’dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 837,50 TL’dir.

Garanti İnternet’ten Kredi Başvurusu

garanti sms ile kredi başvurusu yerine İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler olabilir. Bizde onlara nasıl İnternet üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerini anlatacağız. Bu sayede sizde şubeye gitmeden rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hemen sizlere resimli ve detaylı olarak anlatmaya başlayalım.

  • garanti bankası İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler öncelikle bu adrese www.garanti.com.tr tıklamaları gerekmektedir.
  • Daha sonra ise hesabınız var ise giriş yapmalısınız. Eğer hesabınız yoksa yinede kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama sizden bir takım belgeler ve bilgiler istenecektir. Hemen aşağıda hangi belgeler gerekli olduğunu açıklayacağız.
  • Giriş yaptıktan sonra İHTİYAÇ KREDİLERİ bölümüne gidin ve kredi almak istediğiniz miktarı giriniz. Oradan faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz. Faiz oranlarını dikkat etmeniz lazımdır. Günümüzde yüksek enflasyon nedeni ile sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Yukarıdaki formu aynı doldurduğumuz şekilde sizde doğru bilgilerinizi giriniz ve giriş yapın.

Garanti ATM’den Kredi Başvurusu

Garanti ATM üzerinden kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın garanti ATM şubesine gidip ilk olarak garanti hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri garanti müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın garanti şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir