Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVUR)

Halkbank şubeye gitmeden kredi vermektedir. Bildiğiniz gibi diğer bankalarında verdiği bu hizmeti halkbank’da vermektedir. Şubeye gitmeden Halkbank sms ile kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bizde sizlere bu sms ile başvuru işlemlerini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Bazı SMS ile kredi başvurusu ücretli olabilmektedir. Bu yüzden gerekli bilgilendirmeleri yaparak resimli anlatım ile hemen kolayca yapabileceksiniz.

HALKBANK SMS Kredi

Halkbank Sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen “KREDİ, TC KİMLİK, GELİR BİLGİSİ, KREDİ MİKTARI” yazarak 3452’ye gönderebilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi olarak 15.000 TL kadar 60 ay vadeli bir kredi vermektedir. Başvuru yapmak isteyenlerde Halkbank İnternet şubeciliği üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru yapacağınız kredi tutarı en fazla 1.000 TL ile 15.000 TL arasında olmalıdır. Daha sonra kredi politikalarını detaylı olarak okumanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda yapacağınız başvuru aynı gün sizlere SMS ile bilgilendirilme yapılacaktır. 15.000 TL alacağınız krediyi aylık olarak taksitlendirme fiyatı 494,18 TL taksit tutarı ve 78,75 TL tahsis ücreti %2,15 faiz oranı ile kredinizi kullanabileceksiniz.

Halkbank İnternet Şubesi Kredi Başvurusu

Halkbank İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler için yardımcı olacağız. Öncelikle Halkbank’tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bir kart sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer bir kartınız varsa Halkbank’tan kredi başvurusu yapacaksınız. Şimdi sizlere resimli olarak nasıl halkbank kredi başvurusunu yapacağınızı anlatalım.

  • İlk olarak www.halkbank.com.tr/4508-basvurular bu adrese gitmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra halkbank hesabınıza giriş yapmanız lazımdır.
  • Giriş yaptıktan sonra İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonra almak istediğiniz kredi miktarını girin ve başvurunuzu gönderiniz. Halkbankası müşteri temsilcileri sizleri aynı gün içinde sizlere ulaşacaktır. Sizlerden bir takım belgeler istenebilir.

Eğer sizde İnternet üzerinden halkbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yukarıdaki işlemleri yaparak kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile kıyasla biraz daha zaman alır. Ama aralarında pek fark yoktur. Aynı gün içinde sizlere ulaşacaklardır.

HALKBANK ATM Kredi Başvurusu

Halkbank ATM üzerinden’de sizlere kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın Halkbank ATM şubesine gidip ilk olarak Halkbank hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri Halkbank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın Halkbank şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir