QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Merhabalar, bu makalemizde QNB Finansbank Sms İle Kredi Başvurusu yapmak isteyenler için yardımcı olacağız. Bununla birlikte şubeye gitmeden rahatlıkla kredi başvurusu yapabileceksiniz. Size üç farklı yöntem ile nasıl sms ile kredi başvurusu yapacağınızı anlatacağız. Bunlar; Sms ile kredi, İnternet şubesinden kredi başvurusu ve son olarak ATM üzerinden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Sizde en uygun faiz oranları ile kredi başvurusu yapabileceksiniz. Sizlere tüm bankaların sms ile kredi başvurusu yapmanız için resimli ve detaylı olarak nasıl yapacağınızı anlatmaktayız. Hemen sizlere anlatmaya başlayalım.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler hemen “TC KİMLİK NUMARANIZI” 5030’a göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankalar gibi finansbank’da bu hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Eğer SMS ile yapmak istemiyorsanız 08502220900 müşteri hizmetlerini arayarak aynı şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Finansbank 15.000 TL 60 ay vadeli bir kredi vermektedir. 1.000 TL 15.000 TL en fazla başvuru yapabilirsiniz. Bu rakamdan fazlasını yapmak istiyorsanız şubeye gitmeniz gerekmektedir. Yapacağınız başvuru 24 saat içinde yanıtı gelecektir.

QNB Finansbank İnternet’ten Kredi Başvurusu

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyenler için şubeye gitmeden bir çok farklı seçenek ile başvuru yapabilirler. Bunlardan biri’de İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bu size zaman tasarrufu yapacaktır. Hemen sizlere nasıl yapacağınızı resimli olarak anlatalım.

  • QNB finansbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak bu adresi https://kredi.qnbfinansbank.com ziyaret etmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra yukarıda gördüğünüz gibi karşınıza başvuru yapmanız için form çıkacaktır. Bu formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
  • Kredi başvurusu yaparken İhtiyaç Kredisi adı altında başvuru yapacaksanız ve hemen başvur butonuna tıklayın. Sizi aynı gün içinde arayacaklardır. En yakın şubeye gelmenizi isteyeceklerdir.

QNB Finansbank ATM’den Kredi Başvurusu

QNB finansbank ATM üzerinden’de sizlere kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın QNB finansbank ATM şubesine gidip ilk olarak QNB finansbank hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri QNB finansbank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın QNB finansbank şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için bu faiz oranlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bildiğiniz üzere sürekli olarak faiz oranları değişmektedir. Bunları dikkate almanız gerekiyor. Hemen sizlere sıralayalım.

Kredi Miktarı Vade Sayısı Aylık Taksit Toplam Ödeme Faiz Oranı
10.000 TL 48 AY 300 TL 14,390 TL 1,33
15.000 TL 48 AY 450 TL 21,585 TL 1,33
20.000 TL 48 AY 600 TL 28,781 TL 1,33

Eğer merak ettiğiniz yerler veya başvuru yaparken sorunlar yaşıyorsanız bizlere yorum panelinden sorularınızı sorabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa zamanda sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir