Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVUR)

Merhabalar, bu makalemizde sizlere vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapacağınızı resimli ve detaylı olarak anlatacağız. Sizler için araştırdık ve şubeye gitmeden kredi alabileceksiniz. Vakıfbank kredi başvurusu yapmak isteyen müşterileri için 4 farklı başvuru yöntemi sunmaktadır. Bunlar; vakıfbank sms ile kredi, vakıfbank İnternet’ten Kredi, Vakıfbank ATM kredi başvurularını yapabilirsiniz. Bu yöntemleri nasıl yapacağınızı detaylı olarak araştırdık ve hemen başvuru yapmak isteyenlere yardımcı olmaya başlayalım.

Vakıfbank SMS Kredi

Vakıfbanki diğer bankalar gibi en kolay şekilde kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. En kolay kredi başvurusu seçilen sms ile kredi tek bir sms ile hemen başvuruda bulunabileceksiniz. Aynı zamanda tasarrufu yapacaksınız. Vakıfbank sms kredi hemen Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 5724’e göndererek kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu yaptıktan sonra sizleri 24 saat içinde bilgilendirme yapacaktır. Daha sonra kredi başvurunuz onaylanmış ise en yakın vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Gideceğiniz şubede sizleri detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

Vakıfbank İnternet Şubesi Kredi Başvurusu

Vakıfbank, müşterilerine diğer bankalar gibi hizmette sınır tanımamaktadır ve tam bir kullanıcı dostu diyebiliriz. Kredi başvurusu yapmak isteyenler için şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunlardan biride İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler için resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Vakıfbank SMS ile krediye göre biraz daha uğraştırır. Hemen sizlere nasıl yapacağınızı anlatalım.

  • İlk olarak https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr adresini ziyaret ediniz. Daha sonra karşınıza yukarıda gördüğünüz gibi sms ile başvuru yapabileceğiniz bir sayfa çıkacaktır.
  • TC Kimlik numaranızı giriniz ve daha sonra Cep Telefon Numaranızı girin.
  • Daha sonra Onay Kodu yazan yere ise yanda gördüğünüz kodları yazmanız yeterli olacaktır.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Bu bilgileri girdikten sonra sizden bir takım bilgiler daha istenecektir. “Kredi bilgiler, başvuru yapmak istediğiniz kredi türü, Gelir ve çalışma bilgileri ve son olarak’da işlemlerinizi onaylayıp gönderebilirsiniz. Onaylanıp onaylanmadığına dair size sms olarak bilgilendirilecektir.

Vakıfbank ATM Kredi Başvurusu

Vakıfbank ATM üzerinden’de sizlere kredi başvurusu yapmanız için yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken şey size yakın Vakıfbank ATM şubesine gidip ilk olarak vakıfbank hesabınıza giriş yapmanızdır. Daha sonra İhtiyaç kredileri seçeneğine tıklayıp hemen başvur bölümüne gidiniz. Daha sonra ise sizden birtakım bilgiler istenilir. İlk olarak TC kimlik no ve almak istediğiniz kredi miktarını yazınız. Daha sonra ise hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra aynı gün içinde sizleri vakıfbank müşteri hizmetleri sizleri arayacaktır. Sizleri en yakın vakıfbank şubesine davet edecek olup gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir