İş Bankası EFT Saati

Merhabalar, bugün sizlere iş bankası eft saati sizlere paylaşacağız. İş bankası eft ve havale saatini öğrenmek isteyenler için detaylı olarak araştırarak en güncel iş bankası havale saati sizlere paylaşacağız. Bildiğiniz üzere eft yapmak isteyenler belli kurallara uymaları gerekmektedir. Eğer sizde eft ve havale yapmak istiyorsanız iş bankasının belirlediği saatler içinde yapmalısınız’ki herhangi bir ücret kesmesin. Bu saatler dışında yapacağınız eft işlemlerinizde ücret kesintisi yapacaktır. Havale işleminde ise 24 saat boyunca işlemi yapabileceksiniz. Hemen şimdi sizlere aşağıda toplamda üç başlıkta iş bankası eft saati, iş bankası havale saati, iş bankası eft ücretlerini sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

İş Bankası EFT Saati

İş bankası Türkiye’nin en çok tercih edilmekte olan bankaların listesinde yer almaktadır. İş bankası en uygun faiz oranı ile 18 yaşından büyük olan her bireye kredi vermektedir. EFt işlemi yaparken oturduğunuz yerden hemen mobil şube bankacılığı veya Türkiye iş bankası İnternet Şubesinden rahatlıkla yapabilirsiniz. EFT bir bankadan başka bankaya para transferine denilmektedir. EFT işlemini yapmanız için Türkiye iş bankası tarafından belirlenen eft saati bulunmaktadır. Bizde sizler için Türkiye İş Bankası EFT Saati araştırdık ve hangi zamanlarda ücret kesintisi yapmadan eft yapacağınızı anlatacağız. Türkiye İş Bankası EFT Saati 09:00 – 17:00 arasıdır. Geç EFT işlem ücreti adı altında 5 ila 20 TL arası ekstra transfer ücreti talep uygulanmaktadır.

İş Bankası EFT Sorgulama

,İş bankası eft işlemini yaptıktan sonra paranız geç yatabilir. Bu yüzden yanlış hesaba yatırdım diye düşünebilir. İş Bankası EFT Sorgulama işlemi ile sizde kolayca paranızın hangi süreçte olduğunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. İş bankası verdiği bu hizmet ile sizde rahatlıkla paranızın hangi süreçte olduğunu ve ne zaman hesaba yatacağını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. EFT Sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle iş bankası müşteri hizmetlerini aramalısınız. İnternet veya mobil şubesi üzerinden bu işlemi yapamazsınız. Sadece iş bankası müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İŞ BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI: 0850 724 0724

İş Bankası EFT Ücretleri 2019

İş bankası eft ücretlerini sizlere paylaşacağız. Bu ücretler en güncel eft ücreti fiyatlarıdır. İş bankası resmi internet şubesinden araştırılarak alınmıştır. Sizde rahatlıkla aşağıdaki oranlara güvenebilirsiniz. Havale ücreti yoktur. Havale işlemlerinizi günün her saatini yapabilirsiniz.

 • Hesaptan EFT Ücreti:
 • Asgari Tutar : 6.5TL
 • Azami Tutar: 6.5TL
 • Geç EFT Ücreti:
 • Asgari Tutar: 9.5TL
 • Azami Tutar: 9.5TL
 • Hesaptan Düzenli EFT Ücreti
 • Asgari Tutar: 6.5TL
 • Azami Tutar: 6.5TL
 • KKTC’den Yapılan EFT Ücreti:
 • Asgari Tutar: 13TL
 • Azami Tutar: 13TL

İş Bankası EFT Nasıl Yapılır?

Yeni banka kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri olan İş bankası eft nasıl yapılır nasıl yapacağını bilememektedir.  Aslında çok basittir. Dilerseniz videolu anlatım ile yapabilirsiniz.

Eğer yapamadığınız yerler veya iş bankası ile ilgili sorularınız var ise bizlere yorum panelinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından sorularınıza cevap verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir