Ziraat Bankası EFT ve Havale Saati 2019

Ziraat bankası eft saati öğrenmek isteyenler sizler için detaylı olarak araştırdık. Sizde hemen eft ve havale saatini ve ne zaman eft yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Sizde diğer bir konumuzda tüm bankaların eft saatlerini ve ücretlerini detaylı olarak sizlere sayfamızda yayınladık. Bugünde detaylı olarak ziraat bankası havale saati merak edenler için ziraat bankası tarafından paylaşılan en güncel saati burada bulabileceksiniz. Sizlere bu makalemizde daha çok ziraat bankası ile ilgili sorulan soruları cevaplamak amaçlı yazmaktayız. Bu sorular, yanlış eft yaptım ne yapmalıyım, ziraat bankası eft saati, ziraat bankası geç eft ücreti, gibi en çok sorulan sorularınızı ele alarak cevaplamaya çalışacağız.

Ziraat Bankası EFT ve Havale Saati 2019

Ziraat bankası Türkiye’nin en büyük halk bankasıdır. En çok tercih edilen bankaların arasında yer almasının nedeni ise kullanıcı dostu olmasından kaynaklıdır. Bizde sizler için ziraat bankası eft saati ve ücretlerini detaylı bir şekilde araştırmak istedik. Sizde eft yapmak istiyorsanız ziraat bankasının verdiği süre içinde yapmanız gerekir. Bu saat dışına çıkarsanız sizden eft ücreti kesintisi yapacaktır. Bu kesintilere maruz kalmadan sizlere ziraat bankası eft saatini hemen aşağıda tablo halinde yazalım.

Ziraat Bankası EFT Saati 2019

Ziraat Bankası, Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir. Sizler için ziraat bankası eft saati öğrenip, eft yaptığınızda paranız ne zaman hesabınıza yatar gibi bilgiler vereceğiz. İlk olarak bir bankadan bir farklı bankaya para transferine eft denilmektedir. Havale ise aynı bankaya farklı hesaba para gönderimine denilmektedir. Banka kartı kullanıcıları bu işlemleri aslında hayli karıştırmaktadırlar. Ziraat Bankası EFT Saati 09:00 ile 17:15 arasıdır. Bu saatte yapacağınız işlemlerden para ücreti kesilmemektedir. Bu saat dışına çıkarsanız sizden 5 TL gibi bir kesinti yapacaktır. Bunu dikkate alarak para gönderimi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Havale Saati 2019

Mevduat sahibi bir başkasının hesabına ya da hesaplarına, kendi hesabına ya da hesaplarına para aktarabilmesine havale denilmektedir. Ziraat bankası havale işlemini 7/24 yapabilirsiniz. Ziraat bankası havale  işlemlerinizi, ziraat bankası mobil şube veya İnternet şubesi üzerinden rahatlıkla yapabileceksiniz. Yapacağınız havale işlemleriniz’den herhangi bir ücret kesintisi yapmayacaktır. Rahatlıkla gün içinde ziraat bankası havale işlemlerini yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT ve Havale Ücretleri

Sizlere aşağıda İnternet şubesi, Mobil Bankacılık ve ATM üzerinden size ziraat bankası ücretlerini aşağıda listeledik. Hemen sizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  • Ziraat Geç EFT – ATM (TL) : BSMV dahildir. 5.000 TL üzeri işlemler için 17 TL’dir.
  • Ziraat Geç EFT – Gerçek Kişi İnternet EFT (TL) : BSMV dahildir. 50.000 TL üzeri işlemler için 55 TL’dir.
  • Ziraat Geç EFT – Mobil Bankacılık EFT (TL) : BSMV dahildir. 50.000 TL üzeri işlemler için ücret 55 TL’dir.

Eğer sorularınız varsa bizlere yorum panelinden yazabilirsiniz. Ziraat bankası eft saati 7.6.2019 tarihinde en son güncelleme yapmıştır. Herhangi bir değişiklik olduğu zaman güncelleme yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir